logo

Workshopy

Fotokurzy pro vás

V této sekci naleznete nabídku kurzů, na které se můžete přihlásit

Focení zrcadlovkou pro úplné začátečníky

13. června 2020 od 16:00 - 20:00 hod.

Pořídili jste si novou digitální zrcadlovku, ale tápete v jejím nastavení, v základních principech focení? Chcete se naučit zákonitosti a pravidla dobré fotografie? Chcete pochopit, jak funguje kompizice, hloubka ostrosti, jak správně vyfotit potrét v přírodě, když nechcete investovat do drahého vybavení (světla, blesky)? Naučím vás, jak si vystačit s tím co máte a dostat z vašeho foťáku maximum. Místo konání: Praha.
Doba trvání: 4 hodiny
Cena: 1.990 Kč

Více informací a přihláška

Kurz úprav fotografií - základní

20. července 2020, 9:00 - 13:00 hod.

Chcete se naučit správné postupy úprav vašich fotografií? V tomto kurzu základů postprodukce se naučíte správně retušovat, barvit fotky a opravovat špatné nasvícení. Je vhodný pro úplné začátečníky.
Doba trvání: 4 hodiny
Cena: 2.000 Kč

Více informací a přihláška
beforeafter

Kurz úprav fotografií - mistrovské techniky

20. července 2020, 14:00 - 19:00 hod.

Zvládáte základy postorodukce a chcete se naučit finty, kterými dosáhnete dokonalého výsledku jako z reklamních studií? Naučte se dokonale pracovat s pletí, světlem, barevností. Vytvářejte atmosféru fotky přesně tak, jak si ji představujete. Tento kurz vám odhalí nejskrytější tajemství profesionálních grafických studií, upravujících fotografie pro největší firmy a nejlepší časopisy!
Doba trvání: 5 hodin
Cena: 4.000 Kč

Více informací a příhláška
beforeafter

Workshop Leba 2020

3. - 6. žáří 2020

Na tomto workshopu v úžasné přímořské polské destinaci se naučíte fotit dokonalé fashion fotky v krásných šatech, s vlajícími závoji, ale také sexy glamour snímky a letos přibývá i umělecký akt. Chcete vědět víc?
Doba trvání (včetně cesty): 4 dny
Cena bez dopravy: 7.500 Kč
Cena s dopravou: 9.000 Kč

Více informací a přihláška